Monarcha

Monarcha

Rzeźba powstała z zachwytu nad naturą która jest nieustająco moją największą inspiracją. Znaleziona w Parku Czartoryskich huba stała się elementem wyjściowym do stworzenia Monarchy. Rzeźba ta stanowi część cyklu który stale się powiększa. Fantastyczna postać Monarchy jest jakby z pogranicza świata ludzkiego i roślinnego. 

Atutem rzeźb, które tworzę do przestrzeni ogrodowej jest wyjątkowy materiał. Całkowicie odporny na warunki atmosferyczne i ogień. Lekki, dzięki czemu z łatwością można go zamontować w przestrzeń wnętrza lub ogrodu. 
Materiał jest dodatkowo zbrojony co daje moim rzeźbą  dużą odporność mechaniczną. Nie zawiera substancji szkodliwych i nie wydziela nieprzyjemnych zapachów.`
Technika wykończenia - polichromia i patyna jest równie trwała na mróz, wodę i promieniowanie UV. Można także zamówić rzeźbę z wykończeniem, które świeci w nocy przy specjalnym oświetleniu UV lub naświetlona w dzień powoli wygasa w nocy (proszki luminescentne). Na specjalne życzenie rzeźba może być wykonana z brązu.

 

Format:  50 x 50 x 45 cm

Technika:  Polimer


6500 PLN 
ZamówZamów