Taras z obrazami w Krakowie

Taras z obrazami w Krakowie

Obrazy stanowią część projektu dużego tarasu a dokładnie przepierzenie między sąsiadami. Podświetlane Batiki miały za zadanie ocieplać nowoczesną architekturę i wprowadzać kolor do ogrodu.

Projekt „Kolorowy Ogród” na tarasie

K3J46599

Obrazy miały za zadanie ocieplać nowoczesną architekturę i wprowadzać kolor do ogrodu. Nasadzenia w donicach przed obrazami kontynują roślinność i kolorystykę z obrazów. Sztuka i roślinność przenikają się wzajemnie tworząc nową bajkową rzeczywistość.
Z uwagi na szczególnie trudne warunki rośliny na tarasie są ograniczone ilościowo oraz gatunkowo. Obrazy mają to zrekompensować.
Wieczorem ogród ma również być atrakcyjny, dlatego obrazy są podświetlane iluminacją ledową.  To bardzo ważny element w naszym klimacie, szczególnie zimą kiedy dzień jest krótki. Obrazy są odporne na warunki atmosferyczne ( są hermetycznie zalaminowane w szkle).

Jestem bardzo wdzięczna Inwestorce że mi zaufała i dała niezbędną do tworzenia  przestrzeń, bez ingerencji . Dzięki czemu mogłam to robić w wolności i z serca, najlepiej jak potrafię. 

 

K3J46627A K3J46631 K3J46728 K3J46653 K3J46627 K3J46556

Jestem autorką wszystkich obrazów. Jeśli zainspirował Cię ten taras pełen sztuki, skontaktuje się ze mną.

https://marthamulawa.pl/kontakt

 

Autorami tego ambitnego projektu są Łukasz Kilarski i Jakub Gardner

https://www.facebook.com/lukaszkilarski.ogrody/

http://www.jakubgardner.pl/

a wykonawcą :

https://www.jakubgardner.pl/oferta/pergole-renson/