Multidyscyplinarny projekt edukacyjny DZIKIE TATRY

Multidyscyplinarny projekt edukacyjny DZIKIE TATRY

Tak jak malarz, który używa wielu barw i odcieni aby namalować obraz, tak projekt „Dzikie Tatry” połączył wiele pomysłów, talentów, wrażliwości, wyrazów artystycznych w przepiękną harmonijną całość.

!!!

Projekt "Dzikie Tatry” jest konsekwencją mojej fascynacji Tatrami. Chciałam pokazać jak wspaniała i różnorodna przyroda występuje na tym niewielkim skrawku ziemi jakim jest Tatrzański Park Narodowy oraz wesprzeć działania prowadzone na rzecz jej ochrony. W projekt włączyło się wielu twórców a całość zamknęła się w spektakl. Widowisko poetycko-taneczno-muzyczne odbyło się w krakowskim Parku Jordana.
Projekt ten niesie za sobą elementy edukacyjne, malarskie, taneczne, kompozytorskie, oraz zawiera walory przyrodniczo – społeczne.
Widzowie mogą przenieść się w środowisko Tatrzańskiego Parku Narodowego, wyobrazić sobie mieszkające tam dzikie zwierzęta, ptaki oraz nauczyć się podstawowych zasad zachowywania się w górach.
Warsztaty z dziećmi, wystawy, spektakl, sesja zdjęciowa, wiersze i muzyka to zaledwie fragmentem tego projektu pod patronatem TPN.

toto: Karol Kwasiński
!!!j03 !!!kozica 2 !!!IMAG5925 !!!IMAG6018m

 

!! !!!kozica 4a